بانک اطلاعات ساختمان بنا تا نما

توضیح نوشتاری

جهت مشاوره رایگان با شماره های  ۲۲۸۹۷۸۶۰ - ۰۲۱   و  ۰۹۱۲۲۶۰۱۱۰۱   تماس بگیرید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

طراحی داخلی خانه یا محل کار شما نقش اساسی و مهمی در کیفیت آن فضا دارد. طراحی زیبا بر پایه استاندارد های موجود، نحوه چیدمان، نوع مصالح و متریال های به کار رفته، نور پردازی و مبلمان از عوامل و عناصری هستند که در زیبایی و کارآمدی فضا بسیار موثر می باشند.  اگر به دنبال ایجاد تغییرات و نوسازی در محل کار یا سکونت خود هستید، با شماره های ۰۹۱۲۲۶۰۱۱۰۱ و ۲۲۸۹۷۸۶۰ - ۰۲۱ تماس بگیرید تا مهندسین مستر دکور به صورت رایگان به شما مشاوره دهند.

مستر دکور با تیمی متخصص و حرفه ای، با سال ها تجربه در زمینه های  بازسازی ،   ویلا سازی ، طراحی محوطه و فضای سبز، پیمان مدیریت و  طراحی داخلی پروژه های مسکونی، اداری و تجاری در خدمت کارفرمایان عزیز بوده است و دارای صد ها  نمونه کار   در این زمینه ها است و این نمونه کار ها گواهی بر سال ها تجربه و تخصص مستر دکور در امور ساختمانی می باشد.

تیم مستر دکور با در نظر گرفتن معیار های جهانی،   نیاز و سلیقه کارفرما، پروژه شما را با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رساند. ما در مستر دکور با تیمی جوان، فعال و با مهارت، پروژه هایی در مقیاس های کوچک و بزرگ را با توجه به بودجه شما و کمترین هزینه اقتصادی ممکن و بالاترین کیفیت به عمل می رسانیم. ما علاوه بر تخصص و تجربه ای که در زمینه طراحی داخلی و بازسازی داریم، در ویلا سازی و طراحی محوطه نیز تیمی کارآمد و متبحر داریم که می توانیم ویلای رویایی شما را همانگونه که شما آرزو دارید، بسازیم. طراحی فضای خارجی به اندازۀ طراحی فضای داخلی اهمیت دارد، طراحان و مهندسان ما فضای خارجی ساختمان شما را نیز زیبا تر می کنند.

شرکت ساختمانی مستر دکور در دو شعبه (تهران) جهت عقد قرار داد و انجام کلیه امور مربوط به کارفرمایان گرامی، پذیرای شما عزیزان می باشد.

شعبه پاسداران  : پاسداران - خیابان گل نبی
شعبه تهرانپارس  : تهرانپارس – خیابان فرجام

ثبت کنندۀ آگهی 0912xxxxx01 تاریخ ثبت آگهی تاریخ بروزرسانی
اینجا تبلیغ کنید
خرید ملک در تهران ساخت انواع تابلو تبلیغات در بنا تا نما
بانک اطلاعات ساختمان بنا تا نما
لیبل اصالت