بانک اطلاعات ساختمان بنا تا نما

توضیح نوشتاری

شرکت مهندسی و بازرگانی دماتجهیز از سال 1382 فعالیت خود را در خصوص طراحی، محاسبه، ساخت، اجرا و فروش انواع دستگاههای سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع آغاز نمود.

این شرکت با نگاهی به آینده و از سال 1383 اقدام به ارائه جامع ترین وب سایت تخصصی تجهیزات تاسیسات جهت ارائه اطلاعات انواع دستگاههای تهویه مطبوع، گرمایشی و موتورخانه، تجهیزات کنترل، تجهیزات استخر، سونا و جکوزی و ... در قالب 72 گروه محصول در سایت دمـاتـجهیــز نمود و با استقبال بسیار خوبی مواجه گردید.
سایت مرجع دماتجهیز اولین (از سال 1383) و پربیننده ترین سایت تخصصی فروش تجهیزات تاسیسات مکانیکی  (براساس داده های سایت جهانی Alexa.com ) در خاورمیانه می باشد. 
همواره تلاش کرده ایم با ارائه کامل ترین و جامع ترین اطلاعات، مشخصات فنی موردنیاز، گارانتی شرکتی محصولات و  قیمت های تضمین شده تجهیزات معتبر تاسیسات مکانیکی در دماتجهیز، علاوه بر همراهی با شما عزیزان در انتخاب و خرید تجهیزات نسبتاً تخصصی تاسیسات، حس خوب خرید بهینه و هوشمند از فروشگاه معتبر اینترنتی دماتجهیز را نیز تجربه نمائید .

بنابراین با توجه به تنوع و گستردگی محصولات و برندهای ارائه شده در دماتجهیز از یک طرف و توانایی این شرکت در ارائه بیشترین تخفیف ها همراه با گارانتی اصلی شرکت های تولید کننده (بدلیل ارتباطات و سفارشات مداوم دماتجهیز با تولید کنندگان معتبر) ، شما می توانید کلیه تجهیزات مورد نیاز تهویه مطبوع، گرمایشی و موتورخانه، تجهیزات کنترل، استخر، سونا و جکوزی، اعلام و اطفاء حریق و ...، از برندهای مختلف را از شرکت دماتجهیز تهیه نموده و خود را از دردسر های تماس و پیگیری با فروشندگان مختلف معاف نمایید .

همچنین این مدیریت با توجه به استقبال گسترده کاربران، کارشناسان و مهندسین مشاور از سایت مرجع دماتجهیز امکان درج بنرهای تبلیغاتی برای شرکتهای تولیدی و بازرگانی مرتبط را در نظر گرفته که شرح آنرا می توانید در بخش درج بنر تبلیغاتی و یا درج محصولات سرمایش و گرمایش ملاحظه فرمائید.

نام مدیر

آقای مهندس زواریان

آدرس

تهران - خیابان طالقانی –بین چهارراه مفتح و بهار – نبش طالبیان - ساختمان463
ثبت کنندۀ آگهی 0912xxxxx62 تاریخ ثبت آگهی تاریخ بروزرسانی
اینجا تبلیغ کنید
شیرآلات ساختمانی آسمان لیبل اصالت تابلو نئون تبلیغات در بنا تا نما
بانک اطلاعات ساختمان بنا تا نما