بانک اطلاعات ساختمان بنا تا نما

توضیح نوشتاری

مجموعه کیچِن اَپ

مجموعه کیچِن اَپ  (توزیع کننده برندهای معتبر هود، اجاق گاز صفحه ای توکار، سینک ظرفشویی و فر توکار) آرزومند است بتواند قدمی بس کوچک در جهت ارتقاء و تعالی صنعت کشور عزیزمان ایران بردارد.

باور ما بر این است که با معرفی کارشناسانه محصولات با کیفیت ایرانی و پخش صحیح کالا، می توان چرخه صنعت ایران را به گردش درآورد؛ لذا مدیریّت و کارشناسان محترم  مجموعه کیچِن اَپ  در جهت تحقّق این امر، مصمّم هستند که در کنار توزیع محصولات برندهای معتبر و نام آشنا، به معرفی برندهای جدید و دارای کیفیت های برتر و ممتاز نیز بپردازند. امید است که با بهبود سیستم های توزیع و پخش کالا در سراسر ایران، عرصه فروش برای عرض اندام تمامی محصولات ایرانی با کیفیت و شناسنامه دار فراهم گردد.

گرد هم آوری بهترین و ممتاز ترین برند های ایرانی و خارجی و خدمات مشاوره آنلاین و تلفنی جهت خرید مناسب نسبت به سطح انتظار و بودجه مورد نظر هموطنان از خدمات اولیه این مجموعه می باشد.

کیچِن اَپ به چه معناست؟

Kitchen Appliances یا به اختصار KitchenApp ترکیب دو واژۀ انگلیسی به معنای “ لوازم آشپزخانه” می باشد.

 

 

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی آلتون

مجموعه کیچِن اَپ (بخش فروش اینترنتی لوازم خانگی آلتون) متشکل از کادری مجرب از کارشناسان تراز اول در حوزه فروش و مشاوره لوازم خانه و آشپزخانه می باشد.

فروشگاه اینترنتی این مجموعه تنها در حوزه لوازم آشپزخانه و آن هم به صورت تخصصی فعالیت میکند زیرا اعتقاد ما بر این است که نیاز اولیه یک فروشگاه موفق، دارا بودن کادری متمرکز و با تجربه می باشد؛ از آنجایی که کارشناسان فروش ما به صورت متوالی و تخصصی در حوزه لوازم آشپزخانه فعالیت داشته اند، اطمینان خاطر داده می شود که بهترین مشاوره و خدمات در اختیار هموطنان قرار خواهد گرفت.

باشد که این مجموعه بتواند قدمی بس کوچک در راه ارائه خدمات نوین اینترنتی و فروشگاه آنلاین برداشته باشد.

آدرس

تهران - رسالت - خیابان فرجام - مابین سراج و اتوبان باقری - رو به روی بانک سپه - گالری فرجام (سایمان)
ثبت کنندۀ آگهی 0912xxxxx36 تاریخ ثبت آگهی تاریخ بروزرسانی
اینجا تبلیغ کنید
لوله برق شیرآلات ساختمانی آسمان لیبل اصالت تابلو نئون تبلیغات در بنا تا نما
بانک اطلاعات ساختمان بنا تا نما